Kështu nuk e keni parë ndonjëherë Kejvina Kthellën/ Bën ndryshimin e papritur në pamje

15 Qershor 2022, 09:38, Lifestyle CNA
Kështu nuk e keni parë ndonjëherë Kejvina Kthellën/
Modelja, Kejvina Kthella

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi në rrjetet sociale. Modelen jemi mësuar ta shohim gjithnjë me flokë të shkurtra dhe bjonde.

Këtë herë, ylli i Instagramit ka preferuar të rifreskojë pamjen e saj.

Ajo shfaqet me flokë të gjatë, me dy gërsheta para, duke sjellë kështu një model se si mund të mbani flokët këtë sezon, për tu dukur sa më në modë dhe ndryshe.

Kujtojmë se së fundi modelja është bërë pjesë e klipit të këngëtarëve Bardhi dhe Majk. Në klip Kejvina shfaqet shumë provokuese dhe seksi./ CNA.al

Kështu nuk e keni parë ndonjëherë Kejvina Kthellën/

Lajmet e fundit nga