LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas dasmës, sërish prindër/ Ilir Shaqiri zbulon planet për zgjerimin e familjes

19 Qershor 2022, 08:55, Lifestyle CNA
Pas dasmës, sërish prindër/ Ilir Shaqiri zbulon planet për
Ilir Shaqiri me bashkëshorten e tij, Emanuela

Koreografi dhe balerini Ilir Shaqiri, fituesi i "Big Brother Vip", ka zbuluar planet për zgjerimin e familjes.

I ftuar së fundi në emisionin "Rudina", Shaqiri tregoi se pas dasmës me Emanuelën, dëshirojnë të bëhen sërish prindër.

Kësaj here, balerini shpreson të bëhet me një djalë.

 “Unë shpresoj që kjo të ndodhë dhe për këtë jam duke gjuajtur shumë peshq”, – tha Iliri teksa qeshte.

Më pas ai tha: “Të trashëgohemi me një djalë”./ CNA.al

Lajmet e fundit nga