LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kënga e Luanës prek Marina Vjollcën/ “Po mos të të kisha ty…”

19 Qershor 2022, 15:01, Lifestyle CNA
Kënga e Luanës prek Marina Vjollcën/ “Po mos të
Luana dhe Marina Vjollca

Moderatorja Luana Vjollca ka publikuar këngën e saj më të re, “A me ra”, e cila zbulon pak nga momentet e fëmijërisë së moderatores.

Kënga dhe klipi është pëlqyer shumë nga ndjekësit e saj. Motra e saj Marina Vjollca, e ka mbështetur projektin dhe në rrjetet sociale shkruan se është shumë e prekur nga kjo këngë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca)

Luana nga ana tjetër shkruan se Marina është një nga personat që ka qëndruar në çdo moment pranë saj dhe nëse nuk do ta kishte pranë do të ishte rrëzuar shumë herë. 

Te dua shume Minush. Ke qene perhere dore per dore me mua dhe e di qe mos te te kisha ty do isha rrezuar shume here! ”, shkruan Luana në koment./ CNA.al

Kënga e Luanës prek Marina Vjollcën/ “Po mos të

Lajmet e fundit nga