LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Beniada Nishani “shqiptarizohet”/ Sa ikën në Itali bën sherr me komshien

20 Qershor 2022, 20:10, Lifestyle CNA
Beniada Nishani “shqiptarizohet”/ Sa ikën në Itali
Modelja Beniada Nishani

Modelja Beniada Nishani është një nga personazhet më të dashura dhe më të komentuara të ekranit. Pas pjesëmarrjes në “Big Brother VIP”, Beniada u vu në qendër të vëmendjes së mediave rozë, për shkak të sjelljes së saj të çiltër.

Mirëpo, prej disa kohësh modelja është rikthyer në Itali, atje ku jeton prej vitesh, ndërsa është përballur me një situatë aspak të këndshme.

Vetë Beniada ka treguar në rrjetet sociale se është përfshirë në një sherr me komshien, pasi kjo e fundit i kishte zënë vendin e parkimit.

“Sa erdha në Itali u zura me komshien. Kishte vënë makinën te garazhi im. Thirra policinë, se nuk e dija që ishte e asaj makina. Vëllai im shkoi t’i thoshte mos ta vendoste më aty makinën herën tjetër. Por ajo filloi ta shante me fjalë të rënda. Madje, na shau edhe se ishim shqiptarë.

Unë mora telefonin dhe bëra regjistrime sepse nëse dikush të shan pa arsye në Itali dënohet me gjobë nga 1 mijë euro e lart. Nuk toleroj dot kur dikush të ofendon, shan, lëndon pa asnjë arsye. Isha gati ta lagia me një kovë ujë. Kështu aventura ime në Itali sa erdha, plasi sherri. Kjo situatë më bëri nervoze”, ka rrëfyer modelja./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga