LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Duke numëruar qindarkat/ Amber Heard është parë duke bërë 'shopping'

20 Qershor 2022, 18:04, Lifestyle CNA
Duke numëruar qindarkat/ Amber Heard është parë duke
Aktorja, Amber Heard

Amber Heard, e cila humbi padinë e fundit të ngritur nga Johnny Depp dhe u dënua me kompensim prej 15 milionë dollarësh, u filmua nga një kamer amatore, ndërsa bënte 'shopping' së bashku me motrën e saj në një dyqan në New York.  

Interesant është fakti se aktorja 36-vjeçare po bënte 'shopping' në një ndër dyqanet, i cili shet produkte me ulje çmimesh.

Heard u pa e veshur me një këmishë të bardhë dhe një palë xhinse të gjera dhe komode me flokët e kapura topuz.

Nuk dihet nësë një veprim i tillë është bërë me qëllim nga aktorja për të dhënë mesazhin se nuk ka buxhet për të paguar kompensimin. Edhe pse ylli i Hollivudit ka pranuar publikisht se nuk mund të përballojë dëmshpërblimin ndaj ish-partnerit./CNA.al

Lajmet e fundit nga