LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto- Era Istrefi ‘i vë flakën’ rrjetit/ Pozat e fundit i lënë pak vend imagjinatës

20 Qershor 2022, 22:10, Lifestyle CNA
Foto- Era Istrefi ‘i vë flakën’ rrjetit/ Pozat e fundit i
Era Istrefi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, po merr gjithnjë e më shumë vëmendje me performancat e saj.

Ajo njihet për format perfekte të trupit, të cilat nuk lë rast pa i ekspozuar.

Së fundmi ajo ka pozuar në pishinë ku duket aq joshëse dhe provokuese e veshur me bikini minimaliste.

 

Lajmet e fundit nga