LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas humbjes së gjyqit me Depp/ Amber Heard gjen zgjidhjen për të paguar borxhin

23 Qershor 2022, 16:12, Lifestyle CNA
Pas humbjes së gjyqit me Depp/ Amber Heard gjen zgjidhjen për të
Amber Heard

Amber Heard  pas humbjes së padisë  prej 10 milionë dollarësh për shpifje kundër ish-bashkëshortit, Johnny Deep duket se e ka gjetur zgjidhjen për të paguar këtë borxh.

Thuhet se aktorja 36-vjeçare është në bisedime e sipër për të shkruar një libër në lidhje më ngjarjet e fundit që ka përjetuar.

Nuk mund të themi se ka shumë alternative për aktoren pasi ajo tashmë është e shkatërruar ekonomikisht dhe pas gjyqit karriera e saj në Hollywood mud të quhet e përfunduar./ A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga