LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Aktorit i ndodh e papritura në Napoli/ I vjedhin orën 39 mijë euroshe

24 Qershor 2022, 11:38, Lifestyle CNA
Aktorit i ndodh e papritura në Napoli/ I vjedhin orën 39 mijë
Foto ilustruese

Aktorit francez, Daniel Auteuil, gjatë vizitës së tij në Napoli është përballur me një situatë të pazakontë. Teksa ishte në një taksi atij i është vjedhur ora e dorës. Ora ishte e markës "Patek Philipie" dhe kishte një vlerë prej 39 mijë eurosh.

Pas kësaj ngjarjeje Komuna e zëvëndësoi orën e aktorit me një orë "Swatch" model ngjyrë blu, e cila ka vlerë rreth 100 euro. Këshilltarja e bashkisë ka theksuar se kjo është thjesht një gjest dhe nuk është një kompesim.

Në lidhje me ngjarjen aktori Daniel Auteuil nuk ka dashur të komentojë në asnjë mënyrë incidentin as me gazetarët dhe as në rrjetet e tij sociale./ CNA.al

Lajmet e fundit nga