LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

"Është simpatik"/ Beniada Nishani konfirmon lidhjen e dashurisë dhe flet për partnerin

3 Tetor 2022, 09:12, Lifestyle CNA

"Është simpatik"/ Beniada Nishani konfirmon lidhjen e

Beniada është një ndër perosnazhet më të dashur të "Big Brother VIP Albania", dhe gjithmonë interesi ndaj jetës së saj private ka qenë i madh. 

Së fundmi ka qenë Manushi ai që ka ndarë një "sekret" për të.

“Ajo është e lidhur me një avokat në Itali”, u shpreh Manushi në emisionin e së dielës lidhur me jetën personale të Beniada Nishanit, që u komentua gjatë në rrjet.

Beniada nuk ktheu përgjigje në atë monet, duke mos pohuar dhe duke mos mohuar njëkohësisht asgjë. Ndërkohë që në rubrikën e saj me fëmijët tek "E Diell", ajo sqaroi gjithçka për jetën private. 

“Ke gjetur një djalë simpatik?”– pyeti një fëmijë kureshtar.

“Është një djalë simpatik po vetëm simpatik kaq. Nuk mund të them që është as italian as shqiptar pasi është ka udhëtuar shumë edhe… shqiptar. Boll tani”- u detyrua të përgjigjej Beniada.

"Është simpatik"/ Beniada Nishani konfirmon lidhjen e

Pak kohë më parë Beniada publikoi një foto krah një djali misterioz, të cilit nuk ia zbuloi fytyrën e as emrin. Gjithsesi, një detaj u kap se ata ndodheshin në Milano. Nuk dihet nëse bëhet fjalë për avokatin që po thoshte Manushi, por rëndësi ka që ajo po jeton një periudhë të lumtur./CNA.al

Lajmet e fundit nga