LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Arbër Hajdari kurorëzon dashurinë/ Dalin fotot, kështu dukej nusja pak orë para dasmës

1 Tetor 2022, 21:50, Lifestyle CNA
Arbër Hajdari kurorëzon dashurinë/ Dalin fotot, kështu dukej
Arbër Hajdari me Vlerën

Lori Hoxha gjithmonë ka treguar herë pas here lidhur me miqësinë e saj me Arbër Hajdarin.

Përtej bashkëpunimeve ata gëzojnë një dashamirësi të madhe kundrejt njëri-tjetrit edhe në aspektin shoqëror, e natyrisht Lori nuk kishte si të mungonte edhe në dasmën e Arbrit.

Së fundmi ajo ka postuar disa foto në rrjetet sociale nga dasma e Arbër Hajdarit.

Me një fustan të zi, të kombinuar me aksesorë vezullues, Lori ka shpalosur sharmin dhe ka bërë që të gjithë sytë të kthehen drejt saj.

Kujtojmë se mbrëmjen e djeshme Arbër Hajdari kurorëzoi dashurinë e tij me Vlerën në Pejë. Ndërsa ditën e sotme pritet që ata të mbajnë një ceremoni martesore në Tiranë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga