LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Kam një fobi"/ Habit Erik Lloshi, rrëfen situatën më të sikletshme në skenë: Sa herë e kujtoj më shkojnë djersë të ftohta

1 Tetor 2022, 09:15, Lifestyle CNA
"Kam një fobi"/ Habit Erik Lloshi, rrëfen situatën
Këngëtari Erik Lloshi

Këngëtari i njohur, Erik Lloshi gjatë një interviste te "Rudina" ka ndarë me publikun një ndër momentet më të sikletshme në skenë.

Ai i çuditi të gjithë, kur u shpreh se ka pasur një moment kur i ka rënë tensioni dhe ka pasur aritmi zemre.

"Herë e kujtoj, djersë të ftohta më shkojnë edhe tani. Është një histori që shumë pak veta mund ta finalizojnë një 3-minutësh, të cilat të duken si 3 vjet. Si një moment që nuk mbaron kurrë! Unë kam një fobi ndaj lartësive dhe në momentin që po diskutoja me producentin e 'Këngës Magjike' që do zbrisnim nga shkallët, mua që aty më kapi paniku, se shkallët nuk kishin mbajtëse.

Duke zbritur në momentin që njofton Arditi që ishte 'live', pa regjistrim në Pallatin e Kongreseve, mua më kapi paniku dhe aritmia e zemrës dhe kur kam zbritur poshtë, i thashë Anxhelës që unë nuk shikoj. Kjo nuk është në 'YouTube', se kanë qenë momente jo të mira të miat. Edhe në Pallatin e Kongreseve e kanë vënë re të gjithë. Në atë moment më errën sytë, më bie tensioni. Anxhela donte ta ndërpriste këngën. Unë i thashë vazhdojmë, nëse do e lë frymën e fundit le ta lë në skenë. Po nuk e ndalova këngën”, tha ai./ CNA.al

Lajmet e fundit nga