LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Elhaida Dani, “hermetike” për jetën private/ A është në një lidhje dashurie këngëtarja?

29 Shtator 2022, 14:41, Lifestyle CNA
Elhaida Dani, “hermetike” për jetën private/ A
Elhaida Dani

Elhaida Dani është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo gjithnjë e ka ruajtur me shumë fanatizëm jetën e saj private.

Edhe së fundi, gjatë një interviste në emisionin "Goca dhe Gra" nuk ka preferuar të tregojë asnjë detaj konkret nëse është në një lidhje dashurie apo jo.

Biseda në studio:

Elhaida: Kam një projekt mjaft të madh që nuk dua ta bëj akoma publik, por është diçka shumë e shenjtë për mua e kam pasur ëndërr që kur isha e vogël…

Dalina: Dasmë?

Elhaida: Jo jo nuk është dasmë akoma jo për momentin… nejse…

Fatma: Aty te dasma the tri pika sepse ka ngelur deri te tri pikat apo nuk e ka akoma pikën e parë?

Elhaida: Nuk e di nëse dua ta them këtë gjë, jam shumë hermetike te kjo gjë. Jam shumë supersticioze dua ta mbaj…

Fatma: A ka ndodhur që diçka e bukur, e mirë të jetë prishur nga energjia e keqe ose ‘syri’?

Elhaida: Nuk di të them nëse është prishur nga energjia e keqe apo syri, por di që gjërat të cilat nuk ekzistojnë akoma… më saktë përse të ndaj diçka timen kur nuk jam e bindur 1000% diçka që do ndodhë. Thjesht dua ta mbaj diçka private timen dhe ta ruaj derisa të jem e sigurt që dua ta ndaj me këdo sepse në këtë rast jam dhe një personazh publik dhe më duhet të jem e kujdesshme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga