LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nga rikthimi i Donaldit me Borën tek raporti me ish banorët e Big Brother Vip/ Rrëfehet Semi Jaupaj

28 Shtator 2022, 18:41, Lifestyle CNA
Nga rikthimi i Donaldit me Borën tek raporti me ish banorët e Big
Këngëtarja Semi Jaupaj

Moderatorja Bora Zemani dhe aktori Donald Veshaj i kanë dhënë fund heshtjes, duke konfrimuar rikthimin e tyre me një foto një rrjetet sociale.

Fotoja ka bërë xhiron në rrjetet sociale, ku ka patur shumë komente nga ato pozitive dhe negative.

Një nga personat më të afërt të dyshes është këngëtarja Semi Jaupaj, e cila nuk ka kaluar pa e komentuar këtë ribashkim dhe foton e dyshes.

Një nga pyetjet në bisedën virtuale të këngëtres me ndjekësit ishte pikërisht si janë Donaldi me Borën.

“Nga fotot u dukën shumë mirë. Si iu duken juve në foto?”, ka thënë Semi duke mos dhënë më shumë detaje.

Ndërsa një pyetjet tjetër, që këngëtarja tha se i bëhet shumë shpesh ka qenë pikërsiht, si i ka marrëdhëniet me ish banorët e Big Brother Vip.

"Kjo është një nga pytjet që më bëhet më së shumti. Marrëdhëniet me të gjithë banorët i kam shumë të mira. Me ata të cilët unë kam ndjenur brenda kam pas shoqëri, vazhdoj ta ruaj shoqërinë edhe jashtë. Sigurisht tani i jemi rikthyer jetës normale, nuk rrimë dotë më 24 orë në 24 me njëri-tjetrin. Secili ka hallet dhe punët e veta, por që shkruhemi pyesim njëri-tjetrin si jemi, i urojmë ditëlindje, për gjëra speciale”, tha Semi./ CNA.al

Nga rikthimi i Donaldit me Borën tek raporti me ish banorët e Big

Lajmet e fundit nga