LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Mashkull i dobët"/ Dikur e "goditi" haptazi, po çfarë mendon sot Olsa Muhameti për ribashkimin Bora-Donald?

28 Shtator 2022, 13:15, Lifestyle CNA

"Mashkull i dobët"/ Dikur e "goditi" haptazi, po

Bora dhe Donaldi ia dolën sërish që të jenë në qendër të vëmendjes, pas postimit të fundit të moderatores, e cila shfaqej nga studioja e programit "Më Lër Të Flas", ku ka dhënë dhe intervistën e saj, me të cilin do të hapet edhe ky sezon i ri. 

Fotoja bëri menjëherë xhiron e rrjetit, dhe komentet e fansave dhe dashamirësve të çiftit vërshuan menjëherë. Por mes shumë komenteve ra në sy komenti i autores Olsa Muhameti, e cila shkruan "Dashuria fiton mbi gjithçka".

"Mashkull i dobët"/ Dikur e "goditi" haptazi, po

Ndërkohë kujtojmë se gjatë kohës kur Donaldi ishte brenda Big Brother Albania, dhe nisi një histori me këngëtaren Beatrix Ramosaj, ajo aso kohe publikoi një status ku shkruhej:

“Vetëm meshkujt e fortë nuk luajnë lojëra me femrat, meshkujt e dobët dhe të pasigurt e bëjnë këtë”.

Me sa duket Olsa tashmë ka ndryshuar mendje, e kjo patjetër për aq kohë sa mikesha e saj Bora të jetë e lumtur./CNA.al

Lajmet e fundit nga