LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Luana zyrtarisht në "Tv Klan"/ Ardit Gjebrea i bën pritjen e ngrohtë

27 Shtator 2022, 13:55, Lifestyle CNA

Luana zyrtarisht në "Tv Klan"/ Ardit Gjebrea i bën pritjen e

Moderatorja Luana Vjollca, pas largimit nga televizioni "Top Channel", i është bashkuar familjes së "TV Klan". Para pak kohësh ajo njoftoi se do të rikthehet në ekran me një tjetër program. 

Lajmin e dha vetë ajo përmes një postimi në "Instagram", ku u shpreh se ky lajm ishte surprizë dhe shpërblim për fansat e saj më besnikë që gjatë kohës kur ajo ka munguar me programet e saj, i kanë kërkuar të rikthehet. 

“Përherë dëshiroj që në ditën time të lindjes dhuratën t’jua bëj unë. E lumtur ta ndaj me ju që rikthehem aty ku përkas, në skenë, në ekranin gjigand të TV Klan për t’u takuar së bashku primetime me atë që jam e bindur do të jetë programi juaj i preferuar sërish! Ju jeni arsyeja dhe motivimi im, secili prej jush që më ka kërkuar vazhdimisht të rikthehem, uroj t’jua shpërblej”, shkroi Luana në "Instagram".

Ndërsa pak ditë më parë Luana postoi një foto ku shkroi: 

“Mezi po pres të ritakohem me ju o ZEMER LUANA-t e mi”.

Luana zyrtarisht në "Tv Klan"/ Ardit Gjebrea i bën pritjen e

Ende nuk dihet nëse ky do të jetë një program dashurie, apo një format argëtues siç jemi mësuar ta shohim zakonisht Luanën. Kjo mbetet për t'u parë megjithëse urimet e mirëseardhjes për Luanën në "Klan", nuk kanë munguar. Së fundmi ka qenë Ardit Gjebrea ai i cili ka uruar moderatoren dhe i ka uruar sukses në rrugëtimin e saj të re në shtëpinë e saj të re. 

"Mirë se vjen @luanavjollca. Duke qenë se jemi në një stinë magjike, i tillë qoftë dhe rrugëtimi yt në familjen Klan me projektet e tua", - shkruan Arditi./CNA.al

Luana zyrtarisht në "Tv Klan"/ Ardit Gjebrea i bën pritjen e

Lajmet e fundit nga