LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Ua merr në kthesë 20-vjeçareve"/ 15 foto më "të nxehta" të Manjola Nallbanit

27 Shtator 2022, 10:53, Lifestyle CNA

"Ua merr në kthesë 20-vjeçareve"/ 15 foto më

Manjola Nallbani është një ndër këngëtaret më të mira të muzikës së lehtë dhe asaj popullore. Krahas muzikës së mirë që ajo bën, gjithmonë është dalluar edhe për paraqitjen e saj skenike. 

E kanë krahasuar edhe me Jennifer Lopez, por pa frikë ne mund të themi se Manjola është JLO shqiptare, kjo pasi edhe pse vitet kalojnë ajo vazhdon të mbetet në "top formë" dhe është më në formë edhe se sa shumë 20-vjeçare.

Më poshtë kemi mbledhur një kolazh fotosh ku shfaqen pozat më të "nxehta" të Manjolës, e cila dashur pa dashur bie shumë në sy./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga