LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Goce ha ndonjë bërcollë"/ Elhaida Dani "pre" e komenteve bullizuese për peshën, reagon publikisht

26 Shtator 2022, 14:57, Lifestyle CNA
"Goce ha ndonjë bërcollë"/ Elhaida Dani "pre"
Elhaida Dani

Elhaida Dani prej pak kohësh është rikthyer në Shqipëri, ku tashmë është bërë pjesë e formatit "Dancing With The Stars". Ajo është shfaqur shumë e lumtur që po shijon "ajrin" e atdheut të saj dhe me ktë rast ka bërë edhe një postim në rrjetet sociale nga një bar në Tiranë. 

Askush nuk mund t'a imagjinonte, e aq më pak vetë artistja se një foto e thjeshtë do t'a shndërronte atë në "viktimë" të bullizmit. Çudi e madhe me shqiptarët në fakt, pasi nuk duan as njerëz të "mbushur" as njerëz elegantë, por edhe po t'ua vësh në dukje "që nuk dini çfarë doni", komentet nuk i ndalin. 

"Goce ha ndonjë bërcollë"/ Elhaida Dani "pre"
Elhaida Dani
Fotoja e postuar në rrjetet sociale

Shumë prej ndjekësve të saj kanë shpërthyer në komentet që kanë të bëjën me veshjen, dhe me peshën e saj.

“S’ke nevojë të zhvishesh o bilbil mos u bëj si Tiranset ta marrsha”,
“Si quhet kjo veshja ,nqs quhet e tillë”,
“Goce fillo të hash ndonjë berxollë se je bërë kockë e lekurë e mrapa një gotë verë”,
“Nuk dukesh mirë me këtë veshje”, “Çfarë të ka gjetur, që të paskan dal brinjtë jashtë”,
“Ti je super artiste por sinqerisht shto ca kile se do dukesh më mirë”, ishin vetëm një pjesë komenteve në postimin e Elhaidës.

"Goce ha ndonjë bërcollë"/ Elhaida Dani "pre"

"Goce ha ndonjë bërcollë"/ Elhaida Dani "pre"

"Goce ha ndonjë bërcollë"/ Elhaida Dani "pre"

"Goce ha ndonjë bërcollë"/ Elhaida Dani "pre"

Gjithsesi artistja e gjendur në këtë situatë vendosi t'u kthente një përgjigjie komentuesve.

“E para : unë thjesht hodha në trup një veshje që e kam blerë dhe doja ta vishja para se të ikte vera… kujt ja mori mendja gjithë këto gjykime….

E dyta : unë njeri jam , do ndodhi që të marr ca kile e do ndodhi që t’i humbas. Derisa të kem shëndetin kilet le të shkojnë e të vijnë…
Të dielë të mbarë ”- shkruan Elhaida Dani në reagimin e saj./CNA.al

"Goce ha ndonjë bërcollë"/ Elhaida Dani "pre"

Lajmet e fundit nga