LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një romancë mes Khloe Kardashian dhe Michele Morrone?/ E vërteta del në shesh

27 Shtator 2022, 09:47, Lifestyle CNA

Një romancë mes Khloe Kardashian dhe Michele Morrone?/ E vërteta

Prej disa ditësh tashmë rrjeti po zien nga një foto e Kloe Kardashian dhe aktorit italian, Michele Morroe. Së fundmi dyshja janë parë shumë të afërt me njëri-tjetrin gjatë dhe pas shfaqjes së ‘Dolce & Gabbana pranverë/verë 2023’ në ‘Javën e Modës në Milano’.

Menjëherë nisën aludimet se mes tyre mund të ketë një romancë. Fansat po ashtu shpresojnë se Kloe do mund t'a harrojë përfudimisht ish-bashkëshortin e saj Tristan Thompson, i cili e ka tradhtuar disa herë. 

Një romancë mes Khloe Kardashian dhe Michele Morrone?/ E vërteta

Por si qëndron e vërteta mes Kloe dhe Michele? Burime për TMZ thanë se mes tyre nuk ka asgjë. TMZ raporton se Khloe nuk është e lidhur në mënyrë romantike me italianin…pavarësisht reaimit të fansave të saj./CNA.al

Lajmet e fundit nga