LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ti je 100 mijë euro-shi im”/ Ilir Shaqiri tregon si është sot raporti i tij me Sabianin

26 Shtator 2022, 19:01, Lifestyle CNA
“Ti je 100 mijë euro-shi im”/ Ilir Shaqiri tregon si
Ilir Shaqiri dhe Sabian Medini në Big Brother Vip

Një nga raportet më të diskutuara në Big Brother Vip dhe jashtë realityshoët, ishte miqësia e balerinit Ilir Shaqiri me këngëtarin Sabian Medini.

Pas daljes nga “Big Brother”, miqësia e tyre u kris, dhe sot i ftuar në emisionin Abc e pasdites, Iliri ka treguar se nuk ka asnjë komunikim me të dhe se ka një lloj keqardhje se Brenda ishte një miqësi që transmetoi shumë vlera, por sipas tij kur fillon dhe abuzohet në miqësi, nuk është më e tillë.

Me Sabin nuk kemi raport, secili ka jetën e vetë, ndoshta kjo edhe përsa i përket edhe gjërave që u thanë dhe gjërave që u bënë. Nuk kemi kemi komunikim… ka çudi dhe ka një lloj keqardhje sepse u transmetua një mesazh miqësie shumë i lartë dhe me shumë vlera, por ama kur fillon dhe abuzohet në miqësi kjo pastaj nuk është më miqësi”, ka thënë Ilir Shaqiri.

Kujtojmë se një nga deklaratat që bëri bujë në mediat dhe rrjetet sociale, ishte ajo e  Sabianit, brenda në Big Brother Vip, ku iu drejtua Ilirit duke i thënë se “ti je 100 mijë euro-shi im, nëse ti del undë do të vij pas teje”./ CNA.al

Lajmet e fundit nga