LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Do të shkriheni së qeshuri/ Flor Binaj dhe Arilena, "dy bebusha" që do të rikthehen në ekran

27 Shtator 2022, 15:50, Lifestyle CNA

Do të shkriheni së qeshuri/ Flor Binaj dhe Arilena, "dy

Aktori dhe tashmë moderatori Florian Binaj, do të jetë edhe këtë sezon në skenë së bashku me këngëtaren Arilena Ara, në sezonin e dytë të emisionit investigativ "Piranjat". 

Dyshja do të jetë e pandarë edhe këtë sezon, kjo pas suksesit dhe vëmendjes që mori ky program brenda një kohe të shkurtër, do të rikthehet në sezonin e tij të dytë. 

Dyshja pati mjaft kimi në prezantim gjatë sezonit të shkuar dhe bashkëpunimi i tyre do të vijojë, gjë të cilën e kanë paralajmëruar me një video në "InstaStory", ku me një filtër "Snapchat"-i ata shfaqen si dy fëmijë teksa njoftojnë se të dielën do të rikthehen në ekran. Kjo video shkaktoi shumë të qeshura në rrjet, pasi në të vërtetë ngjajnë dhe shumë/CNA.al

Lajmet e fundit nga