LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Noizy feston 36-vjetorin e lindjes/ Stresi i bën urimin e veçantë

27 Shtator 2022, 22:56, Lifestyle CNA
Noizy feston 36-vjetorin e lindjes/ Stresi i bën urimin e
Stresi dhe Noizy

Sot reperi Noizy feston 36-vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të nuk mund të mungonte dhe urimi i reperit Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi.

Përmes një postimi në "Instastory", ku ka publikuar momentin e përqafimit të shumëkomentuar në koncertin "Alpha" me Noizyn , Stresi i uron ditëlindjen dhe e falënderon për gjithçka.

“U bëfsh 100! Zoti qoftë me ty në çdo hap të jetës sate. Gëzofsh gjithë jetën. Faleminderit për gjithçka”, shkruan Stresi krahas fotove./ CNA.al

Noizy feston 36-vjetorin e lindjes/ Stresi i bën urimin e

Lajmet e fundit nga