LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E lidhur prej vitesh me djalin e Jozefina Topallit/ Cindy Marina zbulon më shumë detaje për jetën private

27 Shtator 2022, 17:42, Lifestyle CNA
E lidhur prej vitesh me djalin e Jozefina Topallit/ Cindy Marina zbulon më
Moderatorja e sportit, Cindy Marina

Moderatorja e sportit, Cindy Marina ka folur pak më shumë për jetën private, të cilën e mban shumë larg vëmendjes së mediave rozë.

E ftuar në emisionin Rudina, Cindy ka treguar se lidhja e saj me Genarin, djalin e ish kryeparlamentares Jozefina Topalli, po shkon shumë mirë dhe është mjaft e lumtur.

Ajo shprehet se, Genari është mbështetësi i saj kryesor, në çdo hap që do të marrë në rrugën e saj.

“Kur vjen ky momenti lidhjes mendohem pak shumë. Unë jam pak më private, dua ta mbaj për vete. Jeta jonë shkon shumë mirë. Genari është një djalë i mrekullueshëm, më mbështet në çdo aspekt. Jam shumë e lumtur”, tha Cindy./ CNA.al

Lajmet e fundit nga