LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

"Dy fundrrina që zbatojnë skenare"/ 10 komentet me më shumë mllef që morën Bora dhe Donaldi pas ribashkimit

28 Shtator 2022, 16:05, Lifestyle CNA

"Dy fundrrina që zbatojnë skenare"/ 10 komentet me më

Çifti Bora-Donald ka qënë çifti më i komentuar i këtij viti, që "ngriti në këmbë" një Shqipëri të tërë pas puthjes së famshme që ata patën në "Big Brother Vip". 

"Dy fundrrina që zbatojnë skenare"/ 10 komentet me më

Si fillim të gjithë u apasionuan pas historisë së tyre të dashurisë, e cila mori një rrjedhë krejt të papritur, kur Donaldi nisi një histori të re brenda shtëpisë me këngëtaren Beatrix Ramosaj. Shumë i gjykuan, e më së shumti i gjykua Trixa, e cila u duk si njk palë e tretë e cila u fut në mes të një historie, e cila nuk ishte e qartë që në nisje të formatit. 

"Dy fundrrina që zbatojnë skenare"/ 10 komentet me më

Menjëherë pas daljes nga BBV, Donaldi dhe Trixa nuk u panë më bashkë dhe menjëherë u përhapën fjalët se Donaldi shihej "rreth e qark" Borës. Disa thonin është parë makina e tij pranë shtpisë së moderatores, nga ana tjetër Donaldi e përmendte gjithmonë në Borën në koncertet e tij, përmes këngëve që publikoi dhe u bënë hit. 

Dhe erdhi momenti që pas shumë aludimeve çifti dje konfirmoi ribashkimin. Shumë shpejt publiku do të pozicionohej duke përgëzuar çiftin për ribashkimin dhe me fjalën "Dashuria Triumfon", e të tjerë u shprehën se gjithçka paska qënë fallso dhe se Trixa është përdorur nga kjo dyshe. 

Disa të tjerë shprehën gjithë mllefin e tyre në postimin e moderatorës.

"2 fundërrina që vënë në zbatim skenare, jo u ndamë jo su ndamë, duke vënë në lojë gjithë publikun dhe duke lënduar edhe personat që përdoren për të qëndruar në qendër të vëmendjes tash 1 vit. S'vleni 2 lek"- shkruan një komentues. 

"Dy fundrrina që zbatojnë skenare"/ 10 komentet me më

Shqiptarët shquhen në fakt pas afeksionit të tyre ndaj telenovelave, por është hera e parë në Shqipëri që "një telenovelë" e prodhuar nga ky vend të zgjasë kaq shumë./CNA.al

Lajmet e fundit nga