LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto me format perfekte/ Xhensila Myrtezaj shfaqet provokuese nga palestra

28 Shtator 2022, 14:45, Lifestyle CNA

Foto me format perfekte/ Xhensila Myrtezaj shfaqet provokuese nga palestra

Xhensila Myrtezaj është një ndër artistet më të dashura shqiptare. Prej vitesh tashmë ajo është pjesë e tregut muzikor, e pa frikë mund të themi se është rritur në skenë. 

Imazhi i saj tashmë është pandarë edhe nga aktori i humorit, Bes Kallaku, me të cilin kanë bërë 5 vite që kur ata kurorëzuan dashurinë. E siç e quajnë edhe vetë ata "ajka e dashurisë", shtëpia e tyre është ndriçuar edhe nga vajza e tyre, Ajka. 

Krahas angazhimeve në profesion, e tashmë edhe në biznes, Xhensila Myrtezaj asnjëherë nuk harron të kujdeset për veten. 

Së fundmi ajo ka ndarë një foto dhe një video nga palestra, ku shfaqet super në formë duke treguar se sa e vendosur është që të ketë një jetë të shëndetshme dhe një paraqitje skenike të shkëlqyer./CNA.al

Foto me format perfekte/ Xhensila Myrtezaj shfaqet provokuese nga palestra

Lajmet e fundit nga