LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

A do të ketë një bashkëpunim?/ Noizy dhe Rozana Radi ngrenë dyshimet

28 Shtator 2022, 15:39, Lifestyle CNA

A do të ketë një bashkëpunim?/ Noizy dhe Rozana Radi

Rozana Radi dhe Noizy janë dy bashkëpunëtorë të vjetër në muzikë, e madje debutimi i parë i Noizy-t, pas ardhjes së tij në Shqipëri ishte me Rozin. 

Besoj shumë nga ju e mbani mend hitin e njohur "Mr yesterday"; "Fly", që janë kënduar pafund nga rinia shqiptare 12 vite më parë, por që ritmet e këtyre këngëve këndohen po njëlloj edhe në klubet shqiptare sot. 

A do të ketë një bashkëpunim?/ Noizy dhe Rozana Radi

Së fundmi Rozi dhe Noizy kanë publikuar disa foto ku shfaqen së bashku kokë më kokë. Prej kohësh në fakt u është kërkuar një bashkëpunim, për të rikujtuar kohët e vjetra dhe për të sjellë pak nostalgji në muzikën shqiptare. 

A do të ketë një bashkëpunim?/ Noizy dhe Rozana Radi

Se çfarë është folur konktretisht ende nuk dihet, por shtrëngimi miqësor i duarve, mbase është një sinjal për rikthimin e fuqishëm të kësaj dysheje.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ???????????????????????? ???????????????? ???? (@rozana_radi)

Lajmet e fundit nga