LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E akuzojnë se hyri mes Justin dhe Selenës/ Hailey Bieber rrëfehet për herë të parë

28 Shtator 2022, 15:35, Lifestyle CNA
E akuzojnë se hyri mes Justin dhe Selenës/ Hailey Bieber rrëfehet
Fotomontazh - Selena Gomez dhe Haily Bieber

Hailey Bieber ka vendosur të thyejë heshtjen dhe të flasë për thashethemet se hyri në mes të çiftit Justin Bieber dhe Selena Gomez.

Intervista e saj në podcastin “Call Her Daddy” do të transmetohet ditën e sotme, ndërsa paraprakisht është publikuar një video e shkurtër.

A keni qenë ndonjëherë me Justin në lidhje romantike në të njëjtën kohë me Gomez?”, është pyetja që moderatorja i ka drejtuar Haileyt.

Kjo e fundit i ka cilësuar këto aludime si çmenduri.

Kjo është çmenduri. Unë fjalë për fjalë nuk kam folur kurrë për këtë. Shumë nga përjetësimi dhe urrejtja vjen nga ‘Oh, ti e vodhe atë. Ka të bëjë me njerëzit që e dinë të vërtetën. Sepse ka një të vërtetë", përgjigjet Hailey.

Kujtojmë se 25-vjeçarja nuk ka diskutuar asnjëherë publikisht për këtë çështje, por ka treguar se ka kaluar një kohë të vështirë për shkak të komenteve të fansave të Selenës./ B.A. – CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CALL HER DADDY (@callherdaddy)

Lajmet e fundit nga