LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shqiptarja i “tërbon” të gjithë në Amerikë/ Veshja e saj transparente tërheq vëmendjen në javën e modës në New York

28 Shtator 2022, 18:11, Lifestyle CNA
Shqiptarja i “tërbon” të gjithë në Amerikë/
Modelja Tika Camaj

Tika Camaj është modelja me origjinë shqiptare shumë e njohur në SHBA.

Së fundi, modelja ka qenë në javën e modës në New York, ku i ka bërë të gjithë të flasin vetëm për të.

Tika ka qenë në prezantimin e koleskionit të ri të “Boohoo”, brandit të Kourtney Kardashian.

Ajo është shfaqur me një veshje mjaft të guximshme dhe ekstravagante.

E veshur me një fustan të shkurtër rrjetë dhe me të brendshme tejet seksi, Tika ka arritur të marrë vëmendjen e paparacëve, të cilët nuk ndalonin së shkrepuri foto për modelen./ CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tika Camaj (@tikacamaj)

Lajmet e fundit nga