LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Pa pikë grimi/ Ledjana Prenga shfaqet siç nuk e keni parë ndonjëherë

29 Shtator 2022, 09:12, Lifestyle CNA
Foto-Pa pikë grimi/ Ledjana Prenga shfaqet siç nuk e keni parë
Ish-konkurrentja e "Përputhen", Ledjana Prenga

Ish-konkurrentja e "Përputhen", Ledjana Prenga, është rikthyer së fundi në "Instagram", ku është tejet aktive, duke publikuar momente nga përditshmëria e saj dhe me këshilla për ndjekësit se si të qëndrojnë në formë.

Pak orë më parë ajo ka publikuar në rrjetet sociale, një foto ku shafqet pa asnjë pikë grimi, duke treguar si duke pa make up dhe pa filtra.

“Lëkurë e freskët”, shkruan ajo krahas fotove.

Foto-Pa pikë grimi/ Ledjana Prenga shfaqet siç nuk e keni parë

Kujtojmë se Ledjana u bë e njohur kur u bë pjesë e "Përputhen". Ajo u komentua shumë për historinë e saj me Mevlan Shabën, lidhje e cila përfundoi pak kohë pas daljes nga emisioni./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga