LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Propozimi që “shtangu” Sarah Berishën/ Dj Pm flet pas videos që bëri xhiron në rrjetet sociale

29 Shtator 2022, 08:57, Lifestyle CNA
Propozimi që “shtangu” Sarah Berishën/ Dj Pm flet pas
Dj Pm dhe Sarah Berisha

Pak ditë më parë, Dj Pm, i bëri një shaka paksa të kripur partneres së tij, Sarah Berisha.

Teksa ishin të ftuar të dy në dasmën e shokut të ngushtë të Dj, ai ulet në gjunjë para Sarës, duke i bërë të gjithë të mendojnë se do t’i propozojë, por e gjitha ishte një shaka, që u prit me sportivitet nga Sara, por jo aq nga ndjekësit.

Pas komenteve të shumta në rrjet, Dj ka sqaruar se si e ka pritur Sarah këtë shaka dhe ka treguar se nëse do t’i propozonte nuk do ta bënte në një vend që tërheq vëmendjen e të gjithëve.

“Përderisa Sarah e ka ditë paraprakisht që do bëj shaka dhe përderisa e ka postu vet nuk ka vend për nervozizëm as nuk do të ketë kurrë, edhe kur ti propozoj s’besoj që do e hedh videon me plot foto tjera bashkjë por do e hedhim si video të veçantë kështu jam i lumtur që kam 1 person që i kupton shakatë sepse përndryshe jeta do ishte negativitet. Përndryshe nëse i propozoj ndonëjherë s’do e bëj diku ku ti marrë vëmendjen tjerëve e aq më pak në dasëm të shokut tim të ngushtë”, shkruan Dj Pm./ CNA.al

Propozimi që “shtangu” Sarah Berishën/ Dj Pm flet pas

Lajmet e fundit nga