LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

E pabesueshme/ Sa ka qenë rroga e parë e Alketa Vejsiut?

29 Shtator 2022, 17:40, Lifestyle CNA

E pabesueshme/ Sa ka qenë rroga e parë e Alketa Vejsiut?

Alketa Vejsiu ka qënë gjithmonë transparente me publikun, por ditën e sotme ajo nuk ka hezituar të përgjigjet ndaj asnjë pyetjeje, me përjashtim të një pyetjeje. 

Një ndjekës e ka pyetur "Se sa e ka rrogën", por moderatorja duke mos dashur t'i përgjigjet për pagën aktuale, ka vendosur të ndajë me publikun se sa është paguar për herë të parë. 

Ajo tregoi se karrierën e ka nisur në "Top Albania Radio", ku rroga e parë ka qënë 250 mijë lekë dhe më pas e ka pasur 500 mijë lekë. Me këtë rrogë ajo tregon se më së shumti ka ndihmuar familjen, por dhe ka qerasur miqtë./CNA.al

E pabesueshme/ Sa ka qenë rroga e parë e Alketa Vejsiut?

 

Lajmet e fundit nga