LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Princ Harry dhe Megan Markle ndryshojnë dokumentarin e tyre/ Shkak Mbretëresha Elizabeth

30 Shtator 2022, 19:45, Lifestyle CNA

Princ Harry dhe Megan Markle ndryshojnë dokumentarin e tyre/ Shkak

Page Six ka raportuar se Princ Harry dhe Meghan Markle po bëjnë disa ndryshime të mëdha në projektet e tyre të ardhshme pas vdekjes së Mbretëreshës Elizabeth.

Duka dhe Dukesha e Sussex kanë punuar në një dokumentar si pjesë e marrëveshjes së tyre shumëmilionëshe me Netflix për më shumë se një vit. Drejtuesit e Netflix – të cilët nuk e kanë shpallur ende zyrtarisht projektin e Sussex – kishin shpresuar ta transmetonin dokumentarin në dhjetor pas sezonit të pestë të “The Croën” më 9 nëntor. Tani na thuhet se çifti dëshiron të bëjë më shumë modifikime në Shfaqja e shumëpritur, e cila detyrimisht do të shtyjë publikimim e saj deri më vonë në 2023.

Kujtimet e Harry-t, të planifikuara fillimisht për publikimin nga Penguin Random House në nëntor, tashmë janë shtyrë deri vitin e ardhshëm.

Shumë ekspertë mbretërorë kanë thënë se babai i Harry-t, Mbreti Charles, do të ndalojë t’u japë titullin princ dhe princeshë fëmijëve të Sussex, Archie, 3 dhe Lilibet, 1-vjeç, derisa të dalin projektet e ndryshme mediatike të çiftit. Ndërsa Sussexes ishin pjesë e procesit të nderimeve të vdekjes së monarkut, burimet thanë se çifti është i prirur të heqë ose nënvlerësojë shumë nga ato që kanë thënë për Mbretin Charles, Queen Consort Camilla, Princin william dhe gruaja e tij, Kate, Princesha e re e Uellsit.

Një burim i industrisë së Hollivudit na tha: “Shumë biseda po ndodhin. Kam dëgjuar që Harry dhe Meghan duan që seriali të mbahet deri vitin e ardhshëm, ata duan të ngecin.”

Një burim i Netflix zbuloi: “Netflix ka qenë i etur që ta ketë shfaqjen gati për transmetim për dhjetor. Ka shumë presion mbi Ted Sarandos, i cili ka marrëdhënien me Harry-n dhe Meghan-in, për të përfunduar këtë shfaqje.”

Sussexët duket se po ecin në një linjë të mirë me familjen mbretërore. Edhe pse ata ishin qendra e vëmendjes në funeralin e Mbretëreshës, e cila vdiq në 96 më 8 shtator, marrëdhëniet me familjen janë ende të tensionuara.

Dhe pse është larguar nga detyrimet mbretërore, Harry është ende numri pesë në linjën e trashëgimisë, i ndjekur nga fëmijët e tij. Kujtojmë se ai zbuloi se gjyshja e tij kishte vdekur nga leximi i raporteve në internet pasi ai zbarkoi në Skoci nga SHBA.

Në kohën kur ai arriti në pronën skoceze të monarkut, Balmoral, William dhe Charles kishin zbritur tashmë në rezidencën private të Charles për darkë./CNA.al Burimi: Page Six

Lajmet e fundit nga