LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

"Krejt toksinat Ramosaj t'i shëron"/ Me peliçen e bardhë si bora, Beatrix "thumbon" Donaldin

29 Shtator 2022, 20:03, Lifestyle CNA

"Krejt toksinat Ramosaj t'i shëron"/ Me peliçen e

"Krejt toksinat Ramosaj ty t'i shëron"- kështu shkruan Beatrix Ramosaj në postimin e saj të fundit, ku shfaqet me një peliçe të bardhë si bora. 

Trixa në fakt është një vajzë e brishtë dhe e butë, me një zë shumë të ëmbël, por a mos vallë është dhe doktoreshë ndjenjash dhe ne nuk e dinim?

Apo mos vallë ky është rrjeshti i tekstit të këngës që ka paralajmëruar prej pak kohësh, teksa shfaqej duke punuar në studiuo bashkë me disa kolegë të saj muzikantë. 

Në fakt Trixa ka deklaruar më parë që tekstet e saj kanë lidhje me të shkuarën e saj, por se këngët i shkojnë për shtat historisë me Donaldin. Ndërkohë ky i fundit gjatë kohës që ishte brenda shtëpisë së Big Brother, është shprehur se lidhja e tij me Borën ka qënë toksike. Mos vallë ky është një tjetër thumb?/CNA.al

Lajmet e fundit nga