LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ndjekësit provokojnë moderatoren seksi: A do të lidheshe me çuna të thjeshtë dhe të edukuar

1 Tetor 2022, 10:10, Lifestyle CNA
Ndjekësit provokojnë moderatoren seksi: A do të lidheshe me
Leila Kraja

Leila Kraja është një nga moderatoret më seksi dhe të pëlqyera shqiptare.
Ajo shpesh është përfolur në mediat rozë për jetën e saj private dhe për pozat e saj provokuese që publikon në rrjete sociale.

Së fundi moderatorja ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit e saj në rrjetet sociale ku u është përgjigjur pyetjeve kurioze të tyre.

Teksa një prej ndjekësve e pyet nëse do të lidhej me një djalë të thjeshtë dhe të edukuar, ajo përgjigjet: “Gjithmonë jam lidhur me çuna të thjeshtë dhe të edukuar”./ CNA.al

Ndjekësit provokojnë moderatoren seksi: A do të lidheshe me

Lajmet e fundit nga