LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Pas ribashkimit me Borën/ Paralajmëron Donald Veshaj: "Shumë gjëra do të ndodhin"

1 Tetor 2022, 09:50, Lifestyle CNA
Pas ribashkimit me Borën/ Paralajmëron Donald Veshaj: "Shumë
Bora Zemani dhe Donald Veshaj

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë dyshja më e komentuar e momentit.

Pak ditë më parë, moderatorja konfirmoi ribashkimin me aktorin Donald Veshaj.

"Na lini të kërcejmë", shkruante Bora krahas fotos me Donaldin.
Sonte starton emisioni i dy vëllezërve binjakë, Romeo dhe Donald Veshaj, ku për të celur këtë sezon të ri televiziv, do të jetë e ftuar moderatorja Bora Zemani.

Aktori përmes një komenti në rrjetet sociale shkruan se kjo e sotmja do të jetë një puntatë e paharrueshme pasi do të ndodhin shumë gjëra, që videoja e promos së emisionit nuk mund t'i tregonte.

“Nesër në 1 tetor do të jem me Bora Zemanin në një bisedë si njerëzit. Nuk do të ketë ofendime, të shara, dhunë fizike ose verbale. Shume gjëra do të ndodhin me këtë puntatë, gjëra që kjo video nuk kishte kapacitet t’i përballonte”, shkruan aktori i njohur./ CNA.al

Pas ribashkimit me Borën/ Paralajmëron Donald Veshaj: "Shumë

Lajmet e fundit nga