LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Lori Hoxha u jep fund dyshimeve për lidhjen me Romeo Veshajn

3 Tetor 2022, 08:55, Lifestyle CNA

Lori Hoxha u jep fund dyshimeve për lidhjen me Romeo Veshajn

Ka shumë kohë që në rrjet përflitet për një lidhje mes Romeo Veshaj dhe Lori Hoxha, e cila është trashëgimtarja e "Top Channel". 

Duke qenë se Romeo ka "historik" për lidhjet e tij me goca me influencë, Lori padashur u bë pjesë e spekulimeve. 

Së fundmi dyshimet u shtuan edhe më shumë, ndaj ajo ka vendosur t'u japë fund të gjitha dyshimeve. 

Një komentuese i ka shkruar Lorit në një postim "Kunatë me Bora Zemanin", ndërkohë përgjigjen e ka marrë nga një tjetër komentuese, e cila shkruan "Lori s'është aq budallaqe sa të lidhet me Romeon, tung". 

Këtë fjali të komentueses, Lori Hoxha e ka bërë "like", duke u dhënë fund të gjitha lajmeve.

Lori Hoxha u jep fund dyshimeve për lidhjen me Romeo Veshajn

Pse ndodhi kjo "tymnajë"?

Thashethemet nisën të përhapeshin pasi Lori Hoxha dhe Romeo Veshaj u panë në shoqërinë e njëri-tjetrit në dasmën e Arbër Hajdarit./CNA.al

Lajmet e fundit nga