LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E përmendi në këngën dhe foton me Era Istrefin/ Modelja ruse ka "dy fjalë" me Don Xhonin

1 Tetor 2022, 22:10, Lifestyle CNA

E përmendi në këngën dhe foton me Era Istrefin/ Modelja ruse

Pavarësisht se prej kohësh ata kanë deklaruar ndarjen e tyre, ish-e dashura e reperit Don Xhoni nuk i ndal reagimet.

Së fundmi reperi ka publikuar projektin më të ri, një bashkëpunim me artisten Era Istrefin, i cili në një frazë të këngës shprehet "E bukur si ruse" duke ngjallur kështu polemika dhe reagimin e modeles.

E përmendi në këngën dhe foton me Era Istrefin/ Modelja ruse

Duke mos hezituar të përgjigjet në një pyetje që i bënë fansat në "Instagram"-in e saj, ajo përgjigjet: “Don Xhoni ju dedikoi një pjesë në këngën e re, a e dëgjuat?”, ka qenë pyetja së cilës Ariana iu përgjigj: “Faleminderit që nuk më harron, shumë mirë”.

E përmendi në këngën dhe foton me Era Istrefin/ Modelja ruse

Lajmet e fundit nga