LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Në një intervistë me të dashurin/ Flet Bora Zemani: Më e çuditshmja e jetës sime

2 Tetor 2022, 19:39, Lifestyle CNA
Në një intervistë me të dashurin/ Flet Bora Zemani: Më
Moderatorja Bora Zemani

Moderatorja Bora Zemani, mbrëmjen e kaluar, për herë të parë ka folur për të gjithë periudhën ku ka qenë në qendër të vëmendjes, ku është përfolur për jetën e saj private dhe lidhjen me Donald Veshajn.

E ftuar në "Më lër të flas", ajo zbuloi të gjitha përjetimet së bashku me Donaldin.

Pas intervistës e cila ka bërë bujë në mediat rozë dhe rrjetet sociale, Bora përmes një postimi ka treguar se ajo ishte intervista më e cuditshme e jetës së saj.

‘Kjo ishte intervista me e veshtire dhe e cuditshme ne jeten time!

Faleminderit per gjithe dashurine qe nuk ma kurseni asnjehere!! Ju duaaa’, shkruan Bora./CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

Lajmet e fundit nga