LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Pas aludimeve për hatërmbetje/ Bora dhe Olsa bëjnë veprimin e papritur

24 Qershor 2022, 21:00, Lifestyle CNA
Pas aludimeve për hatërmbetje/ Bora dhe Olsa bëjnë veprimin
Bora Zemani dhe Olsa Muhameti

Prej disa javësh, është përfolur për një krisje të marrëdhënieve mes moderatores Bora Zemani dhe autores së “Përputhen”, Olsa Muhameti.

Gjithashtu mediat kanë shkruar se Bora nuk do të jetë prezantuese e emisionit të dashurisë në sezonin e ardhshëm.

Teksa u pyet pak ditë më parë, Olsa tha se zërat nuk janë plotësisht të pavërtetë, por theksoi se ende nuk është takuar me moderatoren për të diskutuar për sezonin e ri.

Ajo deklaroi se marrëdhëniet mes tyre kanë qenë shumë të mira e nuk kishte hatërmbetje, ndërsa sot kanë hequr çdo dyshim. Olsa dhe Bora janë takuar me njëra-tjetrën dhe kanë drekuar.

Autorja ka publikuar një video me Borën në rrjetet sociale, e më pas  kjo e fundit e ka rishpërndarë atë. Kështu ata kanë treguar se marrëdhëniet mes tyre nuk janë krisur, pavarësisht se nuk kanë konfirmuar nëse Bora do jetë ose jo pjesë e sezonit të ardhshëm të “Përputhen”./ B.A. - CNA.al

Lajmet e fundit nga