LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Kris Jenner presidente?/ Kandidate në zgjedhjet e ardhshme presidenciale

24 Qershor 2022, 16:59, Lifestyle CNA
Kris Jenner presidente?/ Kandidate në zgjedhjet e ardhshme presidenciale
Kris Jenner

Kris Jenner ka deklaruar se do të kandidojë në zgjedhjet e ardhshme presidenciale në SHBA. Ajo i ka provokuar fansat nëpërmjet një fotojë që ka shpërndar në Tik Tok.

Jam shumë e emocionuar të njoftoj më në fund ..." shkroi Jenner në postim:"

Më pas u mësua se lajmi është fals, pasi Jenner ka ndjekur trendin viral Krissed i cili në thelb ka një klip të grupit "Lady Marmalade". 

Përktheu dhe përshtati në shqip CNA.al

Lajmet e fundit nga