LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

U “kryqëzua” në rrjet për deklaratën për Adis Patushin/ Fifi bën veprimin e papritur

24 Qershor 2022, 20:13, Lifestyle CNA
U “kryqëzua” në rrjet për deklaratën për
Fifi me të dashurin

Këngëtarja Filloreta Raçi mbrëmjen e djeshme ka bërë një deklaratë të fortë për të dashurin e saj Adis Patushi.

“Përtej dashnisë !

S’jemi te parët ne jetët tona, po një gjë e di – ty do të ët dedikoj veten . M’fal që nuk jam rujt vetëm për ty, po një gjë e di – për ty do jetoj . Të gjeta çmenduria ime ,dashnia që e kërkova për vite me rradhë . Të dua”- shkruan Fifi në një postim në Instagram, ku shfaqej mëse e lumtur në krahët e të dashurit të saj.

Por deklarata e këngëtares, solli një zhurmë në rrjet, ku akuzat kanë qenë të shumta.

Gazetarja Zhaklin Lekatari u shpreh se është zgjuar e neveritur nga deklaratat e Fifit, e cila sipas gazetares duhet ta përdorë famën dhe hapsirën e saj për tu mësuar diçka ndejkësve të saj dhe jo si të ruajnë veten për një burrë.  

Por reagimet e shumta, kanë bërë që Fifi të marrë një vendim të rëndësishëm. Ajo e ka fshirë postimin në Instagram, ndërsa nuk ka dhënë asnjë shpjegim për këtë./CNA.al

Lajmet e fundit nga