LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Miliarderja Jenner shfaqet "e nxehtë" nga pishinat/ Fotot e saj me bikini po çmendin fansat

24 Nëntor 2022, 08:22, Lifestyle CNA
Miliarderja Jenner shfaqet "e nxehtë" nga pishinat/ Fotot e saj
Kylie Jenner, foto ilustruese

Miliarderja Kylie Jenner është një nga influencueset më të ndjekura në rrjetet sociale, ku numëron mbi 373 milionë ndjekës.

Jenner njihet për fotot provokuese dhe linjat e saj perfekte, për të cilat shumë vajza e adhurojnë.

Kjo duket edhe në fotot e fundit në të cilat Jenner nuk ngurron të dhurojë disa poza shumë seksi nga pishina me bikini./ CNA.al

Miliarderja Jenner shfaqet "e nxehtë" nga pishinat/ Fotot e saj

Miliarderja Jenner shfaqet "e nxehtë" nga pishinat/ Fotot e saj

Lajmet e fundit nga