LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Nuk do të shkoj tek emisioni i Luana Vjollcës”/ Robert Berisha i vë “kusht” moderatores

22 Nëntor 2022, 18:20, Lifestyle CNA
“Nuk do të shkoj tek emisioni i Luana Vjollcës”/ Robert
Robert Berisha dhe Luana Vjollca

Këngëtari Robert Berisha, ka deklaruar se ka vendosur të mos shkojë tek emisioni i Luana Vjollcës dhe për këtë e ka një arsye.

Sipas këngëtarit, ai ka qenë tre herë tek emisionin i saj, ndërsa vetë Luana nuk shkon nëpër emisione.

Roberti thotë se e mira duhet të kthehet dhe nëse ajo nuk shkon në një nga emisionet në Kosovë, kudo, ai nuk do të shkojë tek emisioni i Luana Vjollcës.

“Keni pyetur pse nuk po shkoj te emisioni i ri i Luana Vjollcës. Ajo është një moderatore shumë e mirë një artiste shumë e mirë edhe emisionet i ka shumë të mira. Nuk mundem të shkoj kur unë tri herë kam qenë te ajo, ajo nuk del nëpër emisione. Nuk shkoj edhe kam bërë pauzë edhe nuk shkoj se të mirat duhet të kthehen”, tri herë kam qenë e katërta nuk u mbajt. Pa ardhur Luana në Kosovë kudo jo te unë, le të shkojë nëpër emisione tjera, veç në Kosovë duhet me ardhë, atëherë shkoj edhe unë”, tha Robert Berisha./ CNA.al  

Lajmet e fundit nga