LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Je shembulli më i mirë që mund të kisha në jetë”/ Bora Zemani, fjalë zemre për njeriun e saj më të dashur

22 Nëntor 2022, 16:11, Lifestyle CNA
“Je shembulli më i mirë që mund të kisha në
Moderatorja Bora Zemani

Moderatorja Bora Zemani ka bërë një dedikim për njeriun e saj më të dashur, nënën e saj.

Moderatorja ka publikuar një foto me nënën e saj dhe krahas shkruan se ajo është shembulli më i mirë që mund të kishte në jetën e saj.

Edhe 100 vite për njeriun më të bukur në jetën time! Je dashuri, forcë, energji pozitive, shembulli më i mirë që mund të kisha në jetë. Të dua mam! E mira ime!”, shkruan Bora Zemani./ CNA.al

“Je shembulli më i mirë që mund të kisha në

Lajmet e fundit nga