LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“As shpirt, as zemër”/ Në ditën e lindjes, Endri Prifti surprizon me rrëfimin e jetës

21 Nëntor 2022, 22:34, Lifestyle CNA
“As shpirt, as zemër”/ Në ditën e lindjes, Endri
Këngëtari korçar, Endri Prifti

Këngëtari korçar, Endri Prifti në ditën e lindjes së tij, ka publikuar këngën e tij më të fundit, një baladë me fjalë zemre.

Një baladë dashurie të cilën ai e ka titulluar “As shpirt, as zemër”.

Në këtë rrëfim në më shumë se 3 minuta, Endri ka zbuluar një copëz të jetës së tij dhe dashurisë.

Kjo këngë është një qetësim shpirtëror, që nuk ka nevojë për shumë koment, pasi vetë këngëtari e ka çuar në perfeksion me zërin e tij.

Një baladë që të prek skutat më të errëta të zemrës, me zërin drithërues të yllit të serenatave korçare.

Për më tepër shijojeni këtë magji nga mjeshtri Endri Prifti që në ditën e lindjes së tij, i dhuron publikut një perlë të tillë dashurie, e cila pritet të bëhet hiti i radhës së këngëtarit korçar.

Lajmet e fundit nga