LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ti më shpërlave dhimbjen”/ Fifi i bën dedikim dashurie partnerit të saj

21 Nëntor 2022, 18:52, Lifestyle CNA
“Ti më shpërlave dhimbjen”/ Fifi i bën dedikim
Fifi dhe Adis Patushi

Këngëtarja, Fifi dhe partneri i saj, Adisi janë një ndër çiftet më të komentuara dhe të pëlqyera të showbizit.

Çifti janë të pandashëm kudo që shkojnë në koncerte apo udhëtime.

Gjithashtu nuk mungojnë me dedikimet e tyre në rrjetet sociale për njëri-tjetrin.

Së fundi  Fifi ka publikuar një foto në Instastory, ku shihet teksa e përqafon Adisin dhe i ka dedikuar disa fjalë tepër dashurie.

“Ti erdhe si shiu në jetën time, e ma shpërlave dhimbjen”, ka shkruar këngëtarja përmbi foto.

“Ti më shpërlave dhimbjen”/ Fifi i bën dedikim

Kujtojmë që Fifi i ka kushtuar Adisit edhe këngën “Hana”, një projket që numëron miliona klikime në Youtube./ CNA.al

Lajmet e fundit nga