LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas Trixës, Top Channel "zhduk" Fifin nga "playlistat"/ Çfarë po ndodh prapa syve të publikut?

20 Nëntor 2022, 14:15, Lifestyle CNA
Pas Trixës, Top Channel "zhduk" Fifin nga "playlistat"/
Fifi

Marrëdhënia ndërmjet këngëtares Filloreta Raçi (Fifi) dhe Top Channel, duket se prej kohësh është e tensionuar dhe kjo po vërehet dita ditës.

Gjithçka nisi kur Top Chanel vendosi momentin kur Fifi i rat ë fikët brenda BBV, në promon e BBV2, që u fshi më pas.

I menjëhërshëm ka qënë reagimi i Fifit, e cila ka shprehur pakënaqësi ndaj këtij spoti, si dhe ka publikuar pak kohë më vonë këngën “Vëmendjen”.

Në këtë këngë Fifi thotë se “dikush po kënaqet me dhimbjen e saj, dhe njerëzit mendojnë se ajo bën gjëra për vëmendjen”, e njëjta gjë kjo që u aludua kur ajo ishte brenda shtëpisë së BBV.

“Spontakisht me qajt, krejt thonë drama queen. Parameno gabimisht me të rënë të fikët. Ke aktru, do vëmendje. E ka bo për vëmendje, për vëmendje…A është dikush atje që ka me më dasht, a është dikush jashtë me m’përqaf. Dikush po knaqet, me dhimbjen tem po knaqet”, thotë Fifi.

Ajo që është vërejtu është se kënga ë saj “Vëmendje”, ndryshe nga projektet e saj të tjera nuk është bërë pjesë e klasifikimeve të “Top Aëards”.

Kujtojmë se pak kohë më parë edhe Beatrix publikoi projektin e saj me titull ‘Më ndikon”, i cili gjithashtu nuk u bë pjesë e listës së “Top Aëards”.

Këngëtarja menjëherë e evidentoi këtë përmes një statusi në Tëitter ku shprehej se i dukej e çuditshme që kënga e saj nuk po transmetohet nga Top Channel.

Nuk dihte ende se çfarë po ndodh “prapa syve” të publikut, por dukshëm marrëdhënia midis dy këngëtareve dhe produksionit të BBV dhe Top Channel në përgjithësi është e shoqëruar me tensione dhe reagime të vazhdueshme./CNA.al

Lajmet e fundit nga