LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Po të isha i dashuri i…”/ Ermal Mamaqi: Kjo është arsyeja pse gruaja ime nuk kërcen më

21 Nëntor 2022, 21:01, Lifestyle CNA
“Po të isha i dashuri i…”/ Ermal Mamaqi: Kjo
Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi

Prezantuesja e sportit Cindy Marina është shprehur se sonte në Dance Albania po përjeton emocione të veçanta pasi në publik ndodhet partneri i saj Genari i cili po ndjek performancën e saj.

“Po, është një emocion patjetër. Ai erdhi për herë të parë në fakt javën e kaluar dhe kisha emocione sepse po e mendoja, isha edhe bashkë me babin. Por mendoj që kur filloj të kërcej, nuk mendoj gjë tjetër, por gjithsesi me të vërtetë ishte një natë e bukur ai më pa këtu live, ai e di sa shumë punojmë dhe nuk e di, u ndjeva shumë mire”, tha ajo.

Ndërsa nuk kishte si të mungonte edhe batuta e aktorit e Ermal Mamaqit.  Ndryshe nga partneri suportiv i Cindy-t, Mamaqi thotë se nuk është dakord, madje kjo është arsyeja pse bashkëshortja e tij, Amarda Toska, nuk kërcen më.

“Në qoftë se do të isha i dashuri i Cindy-t, nuk do isha shumë i lumtur me këtë Dionin i zhveshur në këtë formë, duke e parë kështu dhe ndoshta kjo është një nga arsyet pse gruaja ime nuk kërcen më. Ç’është ai trup perfekt që ke? I them Dionit”, është shprehur Mamaqi./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga