LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një tatuazh i ri që përjetësoi një "dashuri"/ Ledri Vula na befasoi

22 Nëntor 2022, 12:03, Lifestyle CNA

Një tatuazh i ri që përjetësoi një "dashuri"/

Ledri Vula është një nga reperët më të dashur për publikun. Ai njihet veçanërisht për stilin e tij në të kënduar, por jo vetëm. Shpesh kanë rënë në sy edhe tatuazhet që ai ka në trup të cilat si gjithmonë kanë një kuptim të veçantë.

Së fundmi reperi ka bërë një tjetër tattoo, ku ka bërë një aeroplan, dhe si mbishkrim “NATO 99”, që nënkupton se ka lidhje me luftën e Kosovës./CNA.al

Një tatuazh i ri që përjetësoi një "dashuri"/

Lajmet e fundit nga