LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kardashian tejet provokuese/ Bashkëshorti nuk i shqitet dot nga pjesët intime

22 Nëntor 2022, 16:58, Lifestyle CNA
Kardashian tejet provokuese/ Bashkëshorti nuk i shqitet dot nga pjesët
Kourtney Kardashian dhe Travis Barker

Kourtney Kardashian ka tërhqeur të gjithë vëmendjen e  ndjekësve me setin më të ri fotografik krah bashkëshortit të saj, Travis Barker.

Në këtë set çifti shfaqet shumë provokues me pozat. Kortney nuk ngruon të tregojë pjesët intime apo të brendshmet, ndërsa nga ana tjetër Travis duket sikur nuk po i reziston dot gruas së tij.

Për më tepër shihni fotot e mëposhtme, të cilat flasin më shumë se fjalët. / CNA.al

Kardashian tejet provokuese/ Bashkëshorti nuk i shqitet dot nga pjesët

Kardashian tejet provokuese/ Bashkëshorti nuk i shqitet dot nga pjesët

Kardashian tejet provokuese/ Bashkëshorti nuk i shqitet dot nga pjesët

Kardashian tejet provokuese/ Bashkëshorti nuk i shqitet dot nga pjesët

Kardashian tejet provokuese/ Bashkëshorti nuk i shqitet dot nga pjesët

Kardashian tejet provokuese/ Bashkëshorti nuk i shqitet dot nga pjesët

Kardashian tejet provokuese/ Bashkëshorti nuk i shqitet dot nga pjesët

Lajmet e fundit nga