LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Trajnerja i zbulon ‘sekretin’ Shakirës/ Si kujdeset 45-vjeçarja për të pasur një trup super në formë

23 Nëntor 2022, 17:43, Lifestyle CNA
Trajnerja i zbulon ‘sekretin’ Shakirës/ Si kujdeset
Këngëtarja Shakira

Anna Kaiser, trajnerja personale e Shakirës, ??ka pasur një karrierë të suksesshme që e ka bërë atë një nga trajneret më të preferuara në mesin e të famshmëve.

??Kaiser theksoi se një nga arsyet që kolumbianja ka një trup të mrekullueshëm në moshën 45-vjeçare është mëngjesi i saj, i cili gjithmonë përfshin dy ushqime. Njëra prej tyre janë vezët e ziera, të cilat janë të pasura me proteina dhe e ndihmojnë atë të ruajë masën muskulore. E dyta janë copat e avokados, ideale për ruajtjen e yndyrave të shëndetshme që i nevojiten trupit.

Përveç kësaj, Shakira përfshin në dietën e saj gjithashtu domatet, kripën e detit, pak vaj ulliri në mëngjesin e saj dhe pi një smoothie me fruta të kuqe, edhe pse ndonjëherë ajo del jashtë rutinës dhe konsumon dhe lëngun jeshil./ CNA.al

Trajnerja i zbulon ‘sekretin’ Shakirës/ Si kujdeset

Trajnerja i zbulon ‘sekretin’ Shakirës/ Si kujdeset

Trajnerja i zbulon ‘sekretin’ Shakirës/ Si kujdeset

 

Lajmet e fundit nga